Додаток Canva для стильного дизайну графіки доступний в Google Play українською мовою

0

Android-додаток Canvas для інтуїтивного дизайну графіки на основі готових макетів випущено українською мовою. Програма дозволяє не тільки редагувати фотографії з галереї телефону або планшета, але і створювати унікальну графіку для соціальних мереж, макети поліграфічних форматів, листівки, запрошення і будь-які інші види ілюстрацій на основі редагованих дизайнерських шаблонів, кількість яких перевищує 60 тисяч. Крім макетів, графічний редактор вбудований каталог стічних фотографій і різних фігур, які можна додавати в макети одним дотиком.

Додаток зберігає всі можливості веб-версії Canva по обробці фотографій і роботі з текстом: воно дозволяє накладати текст на знімки, змінювати шрифт, розмір, колір і розташування тексту, а також міжрядковий і міжбуквений інтервал. Для обробки фото редактор пропонує 14 стильних фільтрів. Готові дизайни можна відразу використовувати в соціальних мережах або переслати друзям і колегам по електронній пошті, в месенджерах і соціальних мережах.

Співзасновник Canva Мелані Перкінс вважає, що мобільний додаток є найважливішим доповненням до веб-сервісу компанії: «З запуском на Android ми хотіли б дати нашому співтовариству дизайнерів можливість вибору, коли і де створювати свої роботи. Ми знаємо, що натхнення може прийти в будь-який момент, і дуже важливо мати під рукою потрібні інструменти, щоб зуміти ним скористатися».

Нова версія опублікована через кілька місяців після виходу програми з бета-режиму. На сьогоднішній день програма встановили кілька мільйонів користувачів по всьому світу. Крім української мови, оновлення містить переклади інтерфейсу на російську, польську, іспанську, німецьку, французьку та інші мови.

Читайте також: 5 бюджетних смартфонів з гарною камерою