Google готується до запуску Android Pay в Україні

0

В останні дні на смартфонах деяких українських користувачів з’явился додаток системи безконтактних платежів Android Pay. Про запуск нового сервісу Google ми писали ще в 2015 році, і схоже, що скоро він запрацює у нас.

Що відомо?

Іконку Android Pay в списку додатків виявили власники пристроїв Nexus, Google Pixel і OnePlus. В інших назва сервісу може відображатися тільки в меню вибору програми для безконтактної оплати. В самому додатку вже з’явилася українська мова, а так виглядає початковий екран:

Google готується до запуску Android Pay в Україні

На жаль, налаштувати роботу сервісу у користувачів не вийшло. При додаванні карти з’являється повідомлення про помилку, з посиланням на список підтримуваних банків відкривається розділ підтримки в Росії, де Android Pay став доступний навесні. Мабуть, доведеться чекати, поки Google дасть відмашку партнерам.

За попередніми даними, офіційний запуск Android Pay в Україні відбудеться 1 листопада 2017 року. Ця дата вказана в запрошенні Google, яке просочилося в мережу.

Google готується до запуску Android Pay в Україні

Не тільки Android Pay

Послуга NFC-платежів вже давно з’явилася у деяких українських банків. На початку року ПриватБанк запустив оновлений мобільний гаманець у додатку Приват24. Розплачуватися в магазинах за допомогою смартфона також можуть клієнти Ощадбанку (Ощад PAY), Кредобанку (KredoPay) та Укрексімбанку (EXIMpay). Альфа-Банк збирається додати функцію NFC-платежів у цьому році.

На додаток до Android Pay пошуковий гігант днями запустив сервіс Pay with Google.

Коли чекати Apple Pay?

Якщо вірити чуткам, не раніше другого кварталу 2018 року.