Як повернути стару версію ВК на Андроїд?

0

Хто б міг подумати, що широко розрекламоване оновлення офіційного клієнта соціальної мережі ВКонтакте викличе таку реакцію користувачів? Вони не просто незадоволені — вони обурені. Критиці піддалися буквально всі зміни: і трансформувалися в таббар ліва панель, і камера для історій, і навіть лайки, які звично сині… раптом стали червоними. Навіть самі стримані констатують ряд недоробок, які непогано було б поправити, щоб повернути інтерфейсу колишню зручність.

повернути стару версію ВК на Андроїд

Сьогодні ми поділитмось способом, з допомогою якого можна повернути стару версію клієнта ВК для Android. Щоб встановити стару стабільну версію ВК потрібно виконати ряд послідовних дій, описаних нижче:

  1. Відключити автооновлення програми Вконтакте в Google Play;
  2. Видалити нову версію VK;
  3. Відновити старий клієнт ВКонтакте.

Вимкнення автоматичного оновлення ВК в Google Play:

  1. Запустіть Play Маркет, зайдіть в «Опції», натиснувши на відповідний значок (Як варіант, значок трьома горизонтальними смужками біля напису «Google Play»);
  2. Виберіть «Налаштування» і зніміть прапорець з пункту «Оновлення програм» (в деяких версіях програми потрібно поставити прапорець на пункт «Ніколи»).

повернути стару версію ВК на Андроїд

Після цих дій встановлений з «Google Play» додаток ВК вже не зможе автоматично оновлюватися, і ви зможете використовувати звичну стару версію ВК для Android, не переживаючи про те, що в будь-який момент інтерфейс клієнта зможе змінитися через чергове оновлення програми.

Видалення нової версії VK:

Зайдіть в «Налаштування», далі до «Програми», потім виберіть «неприємний» новий додаток «ВКонтакте» і видаліть його зі свого Android-пристрою.

повернути стару версію ВК на Андроїд

Відновлення старого клієнта ВК для Android:

Скачайте і встановіть попередню версію офіційного клієнта соціальної мережі ВК для Android (знайти її можна, пройшовши за посиланням).

повернути стару версію ВК на Андроїд

Вітаємо! Ви повернули на свій смартфон або планшет звичну версію програми ВК з зручним для вас інтерфейсом, і вона більше нікуди не дінеться без вашої згоди. Автоматичних оновлень клієнта соціальної мережі ВКонтакте можна не боятися — ви заблокували цю можливість.

Нова версія програми ВКонтакте дозволила нам ще раз переконатися, що не всі зміни, задумані як поліпшення і підвищення зручності роботи з додатком, до цих поліпшень призводять. Смаки, звички та потреби користувачів суто індивідуальні. На щастя, практично завжди можна знайти спосіб повернутися до старої перевіреної версії програми і продовжувати спілкування в соціальній мережі (в даному випадку) в звичних умовах.

УВАГА! В результаті зміни політики ВКонтакте аудіозаписи в старих версіях клієнта більше недоступні. Офіційна відповідь техпідтримки ВКонтакте з цього приводу:

Здравствуйте!
Музыка в старых версиях приложения отключена по требованию правообладателей. Обновитесь до последней версии, пожалуйста: vk.cc/android.
Команда поддержки ВКонтакте

Читайте також: OUKITEL K8000: перший в світі смартфон з батареєю 8000 мАг