Як відключити захист Google Play Protect?

Відключити Play Protect
0

Нещодавно Google оголосила про свій останній додаток до Play Маркету під назвою Google Play Protect. Це додаток, який вбудовано в сервіс Play Маркет «допомагає вам зберегти ваш пристрій у безпеці та недоторканності». Play Protect, по суті, пакет програм безпеки, який не тільки сканує на предмет зараження вірусами та іншим шкідливим софтом програми, завантаженні з Play Маркету, але також досліджує ваші вже встановлені програми і ваш пристрій в цілому.

Відключити Play Protect

Минулого тижня всі дізналися про появу Google Play Protect, але не підозрювали, що велика кількість користувачів не прийме нововведення і почне шукати спосіб, як вимкнути захист Google Play. Оновлення розсилалося по повітрю і встановлювалося автоматично, користувачам не дозволялося відмовлятися від цієї послуги. На щастя, Google дозволяє відключати цю службу, але вона все одно сканує додатки, встановлені в Google Play Store. Якщо Google Play Protect включений, він буде регулярно сканувати ваш пристрій і обов’язково сканувати програми, встановлені з «невідомих джерел». Google заявляє, що Google Play Protect може навіть відправляти невідомі додатки Google. Ця інформація допомагає Google ефективніше захищати користувачів від шкідливих програм.

Відключити Play Protect

Щоб відключити Play Protect, вам потрібно перейти в додаток Play Store. Всередині відкрийте меню і прокрутіть вниз, поки не побачите Play Protect. Після того як ви виберете цей розділ і увійдете в його налаштування, перемістіть бігунок, відключивши функцію «Перевіряти загрози безпеки». Але якщо ви думаєте, що тепер вам не потрібно турбуватися про те, що Google сканує ваші додатки, пристрій, веб-браузер або надсилає інформацію про невідомі додатки, які ви встановили, то помиляєтеся. Повністю функція не відключиться. Додатки з Play Маркету вона сканувати не перестане. Але є і хороша новина: функція Google «Find my device» як і раніше буде доступна навіть при відключеній захисту Play Protect.

Відключити Play Protect

Робимо невтішний висновок: неможливо повністю видалити Google Play Protect з вашого пристрою, оскільки захист інтегрован в Google Play Store. Якщо знайдеться який-небудь спосіб, що дозволяє повністю видалити її, ми оновимо це керівництво.

Читайте також: Кращі оффлайн ігри на Андроїд 2017