10 кращих програм радіо для андроїд

0

10 кращих програм радіо для андроїдЄ практично нескінченне число способів для прослуховування музики в наші дні. Ви можете використовувати потоковий канал, слухати радіо, дивитися музичні кліпи, а також використовувати старі методи (наприклад, вініл), продовжуючи підспівувати улюбленим виконавцям. Іноді, правда, хочеться запустити музику і відправитися у вільний політ, без необхідності контролювати кожну дрібницю, вибирати списки відтворення, порядок відтворення або що-небудь ще в цьому роді. Для таких людей ми зібрали кращі програми радіо для Android!

 

 

Apple Music

Apple Music

Ні, Apple не платили нам (нажаль)), щоб потрапити в початок списку. Тим не менш, вони викотили одне з кращих додатків-радіо Beats One. Для тих, хто не знає, Beats One є радіостанцією 24/7, яка має власних діджеїв, живі підключення, різноманітність музичних жанрів, а іноді і живу музику. Дуже складно виправдати 9,99$ в місяць за радіо, але, якщо ви шукайте послуги потокової музики і радіо, Apple Music пропонує грамотне рішення.

 

 

 

Google Play MusicGoogle Play Music

В Google Play музика є ще одним відмінним варіантом для тих, хто шукає сервіс потокової передачі музики і радіо в одному додатку. У верхній частині у нас потокова передача, Гугл підтримує метричну тонну списків відтворення, що охоплюють кожен жанр, практично кожні десять років, навіть за настроєм. Так що якщо ви шукайте хіти 90-х або ж просто гарну рок-н-рол станцію, Google грати музику, відповідатиме вашим потребам. Користувачі, що використовують безкоштовну версію, можуть отримати доступ до радіо, в той час як потокова музика і додаткові функції обійдуться вам в 9,99$ в місяць.

 

 

iHeartRadioiHeartRadio

iHeartRadio є відмінним рішенням в пошуках радіо-програми. Воно пропонує великий вибір станцій для прослуховування, в тому числі FM-станцій і власних станцій iHeartRadio. Ви можете знайти списки відтворення практично для будь-якого настрою, практично в будь-якому жанрі, є також сезонні станції, змішані та святкові станції. Це абсолютно безкоштовне радіо, що стає додатковим бонусом. Для тих, кому це цікаво, iHeartRadio також приходить з підтримкою Wear Chromecast і Android.

 

 

 

Internet RadioInternet Radio

Internet Radio, як випливає з назви, програма, яка відтворює радіо через Інтернет. Додаток має сотні радіостанцій, які охоплюють всі види музичного змісту і готові для потокової передачі, а також деякі FM-станції, які підтримують потокову передачу онлайн. Якщо ви перейдете у професійний режим, ви зможете отримати деякі додаткові функції, включаючи живий запис з радіо, таймер сну і багато іншого. Це ефективне рішення, яке робить саме те, що обіцяє.

 

 

 

Pandora RadioPandora Radio

Поважне радіо Pandora є очевидним вибором для списку кращих додатків радіо. Ця програма базується на потокової трансляції випадкової музики, воно стало мейнстрімом і користується успіхом протягом багатьох років. Замість того, щоб зосередитися на певних станціях, Pandora дозволяє користувачам створювати свої власні станції, виходячи з інтересів виконавців, які їм подобаються, а також жанрів. Пандора пропонує списки відтворення для потокової передачі, але більшість людей створюють свої власні. Ви також можете отримати преміальну підписку, щоб видалити оголошення. Ви можете придбати один день підписки, якщо захочете уникнути реклами на один день.

 

SiriusXMSiriusXM

Супутникове радіо SiriusXM було одним з перших дійсно серйозних проектів, що відійшли від стандартних AM і FM радіостанцій. Радіо пропонує більше 150 каналів, у тому числі музичні, спортивні, навіть деякі шоу. Є також три моделі підписки на вибір, різниця в тому, який зміст ви хочете отримати. Додаток повільно стає краще і краще, здається, що воно стало досить стабільним і надійним, щоб нести радість слухачам. Допомагає і крос-платформний підхід радіо.

 

 

 

Spotify

Spotify

Spotify це ще один додаток з потокової музикою, яке робить сильний акцент на потоковому радіо в останні кілька років. Ви можете вибирати радіо за жанром, настроєм або виконавцю, Spotify також пропонує власні унікальні списки композицій, як «ТОП-50 треків світу» і плейлисти з новинками, яких ви ще не чули. Безкоштовна версія пропонує вам більшість функцій програми, а за 9,99$ ви зможете видалити рекламу і отримати деякі додаткові можливості. Це одне з кращих додатків-радіо на ринку.

 

 

 

TuneIn RadioTuneIn Radio

TuneIn Radio містить велику колекцію радіостанцій, які включають музику всіх видів, спорт, комедії, розмовне радіо, новини, а також інші види засобів масової інформації. Безкоштовна версія поставляється з більш ніж 100.000 станцій в цілому, разом з кількома мільйонами подкастів. Якщо ви вибираєте преміальну версію, ви також зможете отримати доступ до широкого спектру спортивних станцій, аудіокниг і, звичайно, позбудетеся від реклами. Ціна варіюється в залежності від того, в якому регіоні ви живете, але це фантастичний сервіс радіо, незалежно від регіону.

 

 

XiiaLive Internet Radio

XiiaLive Internet Radio

XiiaLive Internet Radio є менш відомим сервісом, який включає в себе купу можливостей. Сам по собі, він містить 50.000 живих радіостанцій, яких повинно бути більш ніж достатньо для більшості людей. Є також організаційні функції, які дозволяють зберігати ваші улюблені радіостанції. Сервіс також включає в себе теми, функції управління даними, а також деякі додаткові інструменти, серед яких можливість додавання власної URL посилання на радіостанцію, еквалайзер і опції Bluetooth. Можна використовувати програму безкоштовно і платно, у другому варіанті ви отримуєте практично всі.

 

Читайте також: BLUBOO S8 за 80 доларів проти Samsung Galaxy S8 за 800 доларів