«Окей гугл» не працює? Інструкція для виправлення

0

Функція швидкого пошуку від компанії Google, мала перенести нас у нову епоху пошувиків. Натомість, досить багато користувачів зауважують, що функція лише змушує їх повторювати фразу «Окей гугл» знову і знову без конкретного результату.
Якщо у Вас виникли проблеми з цією функцією — спробуйте деякі з наступних кроків.

 

1. Перевірте налаштування мови

Якщо функція «Google Now» не реагує на ваше звернення, можливо Ви звертаєтесь іншою мовою. Варто перевірити налаштування у розділі «Голос»  та змінити якщо потрібно мову. Там ви побачите десятки варіантів мов, кожен з них з відповідним прапорцем, так що ви можете встановити первинні і вторинні мови, якщо це необхідно. Google автоматично визначить якою мовою ви задаєте запит і перемкнеться між ними автоматично.

Оновлення мовного пакета також може вирішити вашу проблему. Перейдіть до налаштувань голосу ->пошук налаштувань мови -> Оффлайн запис мовлення -> Мова -> Оновити наявне

 

2. Перевірте мікрофон на вашому пристрої

Google Now використовує безперервний доступ до мікрофона вашого смартфона. Коли ви відкриваєте додаток Google, значок мікрофона у правій стороні панелі пошуку повинен з’явитися жирним шрифтом, з суцільними лінями. Якщо лінії пунктиром, можливо у вас проблеми з мікрофоном.

Деколи це викликає сміття у отвір мікрофона. Спробуйте акуратно очистити його зі шпилькою або аналогічним предметом. Якщо це не працює, перевірте настройки мікрофона в додатку Google.

3. Прості поради

Часто буває, що функції не працюють через елементарні проблеми. Тому рекомендуємо перевірити з’єднання з інтернетом, оскільки Google Now потребує його. А також перевірте чи ця функція взагалі включена. Ну і звісно, спробуйте перезавантажити смартфон, деколи щось магічне стається під час цього.