Найкращі фітнес та спорт програми на Андроїд

0

Моніторинг серцебиття: Instant Heart Rate

Монітор серцевого ритму
Важливо відстежувати частоту серцевих скорочень на різних етапах спортивних навантажень, щоб правильно їх розрахувати. Instant Heart Rate дає точні частоти серцевих скорочень.

У Play Store можна знайти багато схожих додатків, що відстежують серцебиття через камеру, але Instant Heart Rate має деякі особливості, які відрізняє цей додаток від інших. Найбанальніший приклад застосування додатку, це перевірка серцебиття під час тренувань для зменшення ваги, оскільки потрібно дотримуватись певної частоти.

скачати додаток перевірки серцебиття на андроїд

Завантажити додаток «Монітор серцевого ритму»

 

Вимірювання відсотку жиру: ІМТ Калькулятор

Якщо ви коли-небудь замислювалися, над ліквідацією надлишкового жиру, то ви повинні спробувати ІМТ Калькулятор. Додаток дуже просто працює, що відрізняє його від інших додатків вимірювання жирових відкладень. Все, що вам потрібно зробити, це ввести дані вашого зросту і ваги, і це дасть вам відсоток оцінку вашого жиру в організмі. Для обчислення додаток використовує формулу Д. Міллера.

скачати додаток вимірювання жиру та жирових відкладень

Завантажити додаток «ІМТ Калькулятор»

 

План тренувань для людей з обмеженим часом: 7 хвилинне тренування

Користь від додатка буде значно більша ніж ви можете припускати з назви. Він показує вам кроки, щоб завершити 7 хвилинне продуктивне тренування, яке може допомогти при втраті ваги чи зміцненню м’язів.
Скачати планування тренувань андроїд

Завантажити додаток «7 хвилинне тренування»