Android Lollipop: проблеми і баги та їх вирішення

0

Android Lollipop як і раніше є найпопулярнішим Андроїдом у всьому світі. Проте як і у інших версіях у Lollipop часто зустрічаються помилки, рішення до найпопулярніших з яких ми зараз розглянемо.

Android Lollipop

Перевірте наступні налаштування, якщо у вас з’являються помилки

Деякі з найпоширеніших проблем після оновлення ОС можна досить просто вирішити, тому радимо вам спочатку зробити наступне.

  • Переконайтесь, що усі ваші додатки оновлені до останньої версії, зробити це можна у Play Store > Мої ігри та програми
  • Якщо додаток продовжує видавати помилки, зайдіть у Налаштування > Програми і оберіть дану програму. Потім очистіть її кеш.
  • Якщо проблема зберігається — перезавантажте смартфон.
  • Якщо жодне з попередніх рішень вам не допомогло, тоді спробуйте оновити смартфон до заводських налаштувань. Це видалить усі інформацію, фото, відео. Але перед тим як робити це, прочитайте наші наступні поради, можливо вдасться знайти простіше вирішення.

 

Android Lollipop: проблеми продуктивності

Для більшості людей, оновлення для Android Lollipop зробило їх смартфон продуктивнішим. Але деякі користувачі стикаються з низкою проблем, в тому числі замерзання, проблеми з додатками, «заїкання ОС» і тд. Якщо ви оновлювали версію ОС без видалення попередньої версії, так зване перетирання інформації, тоді це може бути основною причиною виникнення цих проблем.

Якщо ж ви всетаки оновили ваш Android таким чином, то найімовірніше, що вам потрібно буде скинути налаштування до заводських, але спочатку подивіться чи усі ваші програми були оновлені до Lollipop. Спробуйте вимкнути все, що вам не потрібно, щоб побачити, чи можна виділити конкретну причину чих проблем.

 

Android Lollipop: додаток перезавантажується у фоновому режимі

Виникає помилка, яка перезапускає програми які працюють у фоновому режимі в першій версії Android 5.0. Єдиний спосіб обійти цю проблему, це перезавантажити телефон. Це буде тимчасовим рішенням. Або ж, оновити свій телефон на новішу версію Android, для постійного вирішення проблеми.

 

Android Lollipop: повідомлення про відсутість «system.img» 

Це серйозно питання вселяє занепокоєння, але це можна виправити, я вас запевняю. Перед тим, як можна використовувати льодяник на пристрої, ви отримаєте повідомлення про помилку «Missing system.img». Коли він був ще на цій версії Android, то Nexus 5 також відчув цю серйозну проблему, яка може виникнути під час спалаху способу установки з версії 5.0.
Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно просто встановити файли інсталяції по одному вручну, замість того, щоб використовувати автоматичну команду «flash-all.bat».

 

Android Lollipop: помилки з’єднання з WiFi мережею

Здається, що ми не можемо оновити Android без помилок у результаті цього чи то з Wi-Fi, Bluetooth або й обох. Спробуйте звичайний діапазон рішень: включіть і виключіть режим польоту, видаліть збережену WiFi мережу і повторно підключіться до неї, перезавантажте ваш телефон, перезавантажте маршрутизатор.

 

Android Lollipop: проблеми з запасом батареї

Кожна нова установка Android у результаті провокує певні збої з батареєю для деяких користувачів. Це трабляється особливо часто тоді, коли оновлення було застосоване поверх існуючої прошивки, а не встановлено «начисто».

Можливо вам знадобиться зробити повний бекап і скинути налаштування до заводських. Ви можете зробити це у Налаштування> Резервне копіювання