4 корисні поради які повинен знати кожен користувач Google Play

0

Google Play

1. Як завантажити додаток чи гру які недоступні в Україні?

Якщо ви не можете завантажити додаток бо він недоступний в Україні, чи будь-якій іншій країні, не розчаровуйтесь. Ви можете це зробити це використовуючи VPN (Virtual private network) — Віртуальна приватна мережа. Вона дозволяє користуватись захищеним з’єднанням через приватну мережу використовуючи локацію поза вашим місцем перебування. Тобто, якщо додаток можна завантажити тільки з США, то використовуючи VPN Google Play буде вважати вас користувачем з США.

Просто завантажте один з VPN сервісів, і виберіть у ньому у маркет якої країни ви хочете зайти.Андроид VPN

2. Управління вашими додатками у Play Store

Google Play є корисна функція — «Мої додатки та ігри». Не усі користувачі знають про неї, але вона дає змогу керувати та моніторити усі додатки та ігри.
Відкрийте Google Play Store на вашому девайсі. Відкрийте меню і у розділі «Програми та ігри» і оберіть «Мої програми та ігри», з’явиться список встановлених додатків.

3. Встановлення батьківського ключа у Google Play

Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина завантажувала недоречні додатки через Play Store, ви можете налаштувати функцію батьківського контролю. Недоречність це: ігри з великою кількістю насильства чи крові. Такі програми як: додатки знайомств та чати, які видають місце розташування.

Поставити батьківський замок у Play Store досить просто. Зайдіть у налаштування і натисніть «Батьківський контроль» і просто увімкніть його. Вам буде запропоновано створити батьківський замок  — PIN-код. Після створення замка, вам потрібно буде обрати категорії програм на які він буде поширюватись.

Батьківський контроль андроїд

4. Отримати повернення коштів у Google Play

Оскільки очікування від програм не завжди відповідають реальній ситуації, хочемо поділитися з вами корисною функцією, про яку можливо ви не знали. У випадку якщо протягом двох годин після купівлі програми ви розчарувались у ній, або ж просто вона не сподобалась ви можете легко повернути собі кошти.

Після завантаження платної програми ви побачите кнопку, як і після завантаження безкоштовних програм : Встановити або відкрити. Зліва від неї буде ще одна кнопка — повернення. Клацніть на неї впродовж двох годин після придбання програми і ви отримаєте повернення коштів.